Symbol Card 2SC

Symbol Card 2SC

Coated Papers

Kartóny vyrobené z ekologickej bezdrevnej celulózy ECF s certifikátom FSC®. Dvojitý náter so saténovou povrchovou úpravou na oboch stranách.

Odporúčané na stránke 193 z PaperBox

Options:

  • HP Indigo® Certified

Environmental Features:

1 Možnosti sérií:

Premium White

Premium White

Formát (cm):

Gramáž (g/m²):

  • B1
  • 300
  • 350
  • 400
  • 450
Symbol Card

Symbol Card

Symbol Card je kolekcia kartónov SBS/GZ vyrobených z čistej ECF buničiny (Elemental Chlorine Free), ktorá je šetrná k životnému prostrediu, má certifikáciu FSC®. V dvoch vrstvách natieraný chromosulfátový kartón so saténovou povrchovou úpravou, dostupný v dvoch verziách: s jednoduchou povrchovou úpravou (Symbol Card) a s dvojitou povrchovou úpravou (Symbol Card 2Side). K dispozícii v Premium White.
Vďaka hladkosti, pevnosti a belosti, ako aj širokej škále dostupných gramáží je Symbol Card ideálnou voľbou pre obaly, pohľadnice, brožúry a iné propagačné tlačoviny. Obojstranná povrchová úprava 2Side umožňuje flexibilné využitie a ucelené produktové línie.

Zistiť viac

Súvisiace produkty:

Symbol Card Eco

Coated Papers
Recycled Offer
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Recycled content (Selected Secondary Fibers)

Ukážka:

The Time Box

Ukážka

The Time Box

Bottom and lid die cut case with 23 papers Case Pantone offset printing + Anti-scratch lamination + Embossing Hp Indigo CMYK Printing Papers + Anti-Scratch Lamination + Lamination
Zistiť viac

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára