Vzorkovníky z radov dvoch kolekcií sú obohatené o nové odtiene, ktoré vystihujú podstatu nadchádzajúcich sezón a zahŕňajú hlavné materiálové trendy. Vďaka vlastnostiam vynikajúcej potlačiteľnosti a farebnej palety tieto papiere využívajú najmä dizajnéri a kreatívci v kozmetickom odvetví.

Textúrovaný povrch papiera Materica, ktorý vyniká na dotyk, je k dispozícii v 14 odtieňoch: inšpirovaný podmanivou krásou prírody ponúka bohatú a rôznorodú škálu, ktorá prechádza od teplých terakotových tónov cez hlbokú lesnú zelenú až po relaxačné pieskové béžové. Vďaka svojim mechanickým vlastnostiam je ideálny na všetky aplikácie súvisiace s obalovými riešeniami a koordinovanou komunikáciou značky.

Vyrobený s vysokým obsahom recyklovaného materiálu Woodstock má veľmi hladký povrch, ktorý dnes ponúka 13 odtieňov pastelových farieb: od jemnej ružovej a modrej oblohy až po jemnú mätovo zelenú a elegantnú levanduľovú. Jemnosť dodáva každému výtvoru nádych pokoja a rafinovanosti, najmä v oblasti kozmetiky, kde je tento papier ideálny na vytváranie hladkých a rafinovaných povrchov.

Nové odtiene poskytujú väčší výber na oživenie akéhokoľvek kreatívneho projektu, či už tradičného, sofistikovaného alebo odvážneho!

Objavte kolekcie Materica a Woodstock