Tintoretto

Uncoated Colours
Uncoated Whites

Sneh, semiš, krém, krieda. Aníz škorica, čierne korenie, kari, wasabi a mnohé ďalšie. Tintoretto so silným charakterom, ako slávny maliar, od ktorého pochádza aj jeho názov, je kolekcia so špecifickou štruktúrou pripomínajúcou plsť, či vzor tepaného kovu. Je dostupná v bielych, svetlých ale aj intenzívnych korenistých odtieňoch Tintoretto Ceylon.
Využitie perspektívy štruktúry papiera, krásneho na pohľad, ale predovšetkým na dotyk.

Nájsť TINTORETTO na stranách 431, 455, 607, 413 z PaperBox, množstvá UNCOATED COLOURS, UNCOATED WHITES.

Séria značiek:

Tintoretto Ceylon

Uncoated Colours
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life Ph Neutral

Tintoretto

Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life
Tintoretto

Tintoretto

Tintoretto je jedným z vlajkových dokumentov spoločnosti Fedrigoni. Plstený papier s kladivkovou štruktúrou povrchu, známy svojou eleganciou a rafinovanosťou. Tento sortiment je mimoriadne bohatý na odtiene a verzie, od tradičných bielych odtieňov a odtieňov slonovinovej kosti (Gesso, Neve, Crema, Camoscio) až po živú pestrofarebnú škálu v kolekcii „Ceylon“.
Prírodné plstené papiere a kartóny vyrobené z čistej ECFj buničiny (Elemental Chlorine Free) s certifikáciou FSC®. Tintoretto je ideálny pre všetky druhy publikácií, obalov a komerčnej tlače.
Vďaka špeciálnej úprave pre HP Indigo a suchý toner vrátane úpravy (Touch Class) je ideálnym partnerom pre digitálnu tlač. Verzia určená na etikety nestráca pevnosť vo vlhkom prostredí. K dispozícii sú aj listové obálky.
Vysoko cenený materiál vhodný na publikácie, brožúry, knihy a obaly.

Zistiť viac
Fil Rouge

Ukážka

Fil Rouge

The deep color of the ink, the aroma of chocolate and sandalwood. This is the wine aged in wood and with the sweet taste of a meditation wine. Then there…
Zistiť viac

Podobné značky:

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára