Symbol Card

Coated Papers
Recycled Offer

Ak potrebujete pre svoje obaly náročné alebo vysokokvalitné spracovanie, budete potrebovať kartóny Symbol Card a Symbol Card Eco.
Jednoduchosť jednostranne a obojstranne natieraných kartónov v dvoch vrstvách (matný efekt satin) s vysokým stupňom belosti a hrúbok, vyrábaných s ohľadom na životné prostredie a budúcnosť. Vo verziách ECO50 a ECO100 sú dostupné tiež s recyklovanými vláknami v podiele 50 % a 100 % .

Nájsť SYMBOL CARD na stranách 177, 193, 209 z PaperBox, množstvá COATED PAPERS, RECYCLED OFFER.

Séria značiek:

Symbol Card

Coated Papers
Recycled Offer
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Recycled (100% recycled) Heavy Metal Absence Long Life

Symbol Card 2SC

Coated Papers
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life

Symbol Card Eco

Coated Papers
Recycled Offer
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Recycled content (Selected Secondary Fibers)
Symbol Card

Symbol Card

Symbol Card je kolekcia kartónov SBS/GZ vyrobených z čistej ECF buničiny (Elemental Chlorine Free), ktorá je šetrná k životnému prostrediu, má certifikáciu FSC®. V dvoch vrstvách natieraný chromosulfátový kartón so saténovou povrchovou úpravou, dostupný v dvoch verziách: s jednoduchou povrchovou úpravou (Symbol Card) a s dvojitou povrchovou úpravou (Symbol Card 2Side). K dispozícii v Premium White.
Vďaka hladkosti, pevnosti a belosti, ako aj širokej škále dostupných gramáží je Symbol Card ideálnou voľbou pre obaly, pohľadnice, brožúry a iné propagačné tlačoviny. Obojstranná povrchová úprava 2Side umožňuje flexibilné využitie a ucelené produktové línie.

Zistiť viac
The Time Box

Ukážka

The Time Box

Bottom and lid die cut case with 23 papers Case Pantone offset printing + Anti-scratch lamination + Embossing Hp Indigo CMYK Printing Papers + Anti-Scratch Lamination + Lamination
Zistiť viac

Podobné značky:

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára