Old Mill

Uncoated Whites

Old Mill, alebo Old Paper Mill. Znie to ako začiatok piesne spievanej našimi pradedkami. A je to trochu ako spomienka na našu remeselnú dušu. S drobnými nedokonalosťami a ozvenou starých vecí, vecí, ktoré vydržia.
Papiere a kartóny v troch odtieňoch – v slonovinovom, teple bielom a jasne bielom – s jemnou obojstrannou štruktúrou plste, sú dostupné aj vo vyšších gramážach (až do 350 gramov), ale vždy elegantné.

Nájsť OLD MILL na strane 409 z PaperBox, množstvo UNCOATED WHITES.

Séria značiek:

Old Mill Eco 40

Recycled Offer
Uncoated Colours
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence

Old Mill

Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life
Old Mill

Old Mill

Old Mill, jemne plstený zároveň pevný papier, otvára cestu do sveta nekonečných možností. Nenatierané papiere a kartóny vyrobené z čistej ECF buničiny (Elemental Chlorine Free) s certifikátom FSC®, obojstranne plstené. K dispozícii v tradičných odtieňoch slonovinovej a bielej, ako aj v novom bielom odtieni Premium White pre vynikajúci jas. Old Mill sa dá výborne vysekávať, bigovať, skladať alebo laminovať, vynikne embosovanie a slepotlač. Je ideálny na použitie v publikáciách a luxusných vydaniach, ako aj na komerčnú tlač, napríklad firemných brožúr, výročných správ alebo monografií.
Hmotnosti nad 250 g/m2 sa kašírujú pomocou mokrej spojky nepretržite na stroji počas výrobného procesu. Úplne biologicky rozložiteľný a recyklovateľný.

Zistiť viac
Celeritas Solutions Limited

Ukážka

Celeritas Solutions Limited

We were instructed to create a pack to showcase a new Japanese Gin launched worldwide which was a limited edition pack by the famous Japanese artist Ohgushi.
Zistiť viac

Podobné značky:

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára