Materica

Uncoated Colours

Tento papier sa nazýva Materica, pretože ho môžete cítiť pod prstami. Môžete cítiť nezameniteľné bavlnené vlákna. Drsnosť dreva, recyklovaných vlákien a čistosť celulózy.
Nazýva sa Materica, pretože hneď vidíte jeho neuveriteľné farby. Nikdy nie je obyčajný, je ako spomienky na miesta, ktoré držíme v pamäti. Voda, terakota, bridlica.
Nazýva sa Materica, pretože jednoducho je.

Nájsť MATERICA na strane 5 z PaperBox, množstvo UNCOATED COLOURS.

Séria značiek:

Materica

Recycled Offer
Uncoated Colours
Acid Free Cotton ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Ph Neutral Recycled content (Selected Secondary Fibers)
Materica

Materica

V hmote farbené papiere a kartóny so 40 % podielom CTMP vlákien, s 25 % podielom recyklovaných vlákien, s 25 % bavlny a 10 % čistej ECF buničiny, s certifikáciou FSC®. Materica je výnimočný papier dostupný v desiatich odtieňoch. Bavlnené vlákna a vlákna z čistej buničiny vytvárajú drsnosť povrchu a pridávajú objem a pevnosť, vďaka čomu je tento papier ideálny na všetky obalové riešenia. Gramáže 250 g/m2 a 360 g/m2 sa kašírujú mimo stroja.
Materica je veľmi univerzálna a je ideálna na obálky kníh a časopisov, pozvánky, prílohy, katalógy, etikety a luxusné brožúry.

Zistiť viac
Restyling della corporate identity Barone de Cles

Ukážka

Restyling della corporate identity Barone de Cles

More than a restyling job, I would call it a restoration. In fact, the heraldic symbol and the logotype have been redesigned, keeping all the distinctive characters intact. The elements…
Zistiť viac

Podobné značky:

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára