Arena

Uncoated Whites

Niektorí ľudia kolekciu Arena nazývajú švajčiarskym armádnym nožom medzi prírodnými, bielymi a slonovinovými papiermi. Prirodzený doplnok akéhokoľvek príbehu vo vytlačenej podobe.
Hladký alebo drsný, dostupný v štyroch rôznych odtieňoch, od svetlej slonovinovej – Ivory až po jasne bielu – Extra White bez obsahu optických rozjasňovačov, v rôznych formátoch a gramážach (od 70 do 580 g/m2), aby sa prispôsobil všetkým tlačiarenským procesom: ofsetu, razbe horúcou fóliou a reliéfovaniu.
Multifunkčná kolekcia vhodná pre akýkoľvek grafický projekt. Nie je to len jednoduché: je to dokonalé.

Nájsť ARENA na strane 29 z PaperBox, množstvo UNCOATED WHITES.

Séria značiek:

Arena Eco 50

Recycled Offer
Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence

Arena Rough

Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life

Arena Smooth

Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life

Arena Bulk

Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Ph Neutral
Arena

Arena

Arena® od spoločnosti Fedrigoni je sortiment nenatieraných bielych a slonovinových papierov a kartónov pre každé využitie a pre každého zákazníka. Sortiment ARENA je k dispozícii v širokej škále formátov v úzkej aj širokej dráhe a v širokom zábere gramáží, vyrába sa v štyroch odtieňoch: slonovinová Ivory, teplejšia biela Natural (bez OBA), biela White a jasne biela Extra White. Na výber sú tri rôzne povrchové úpravy: hladká Smooth, drsnejšía Rough a prírodná nadýchaná Bulk. Sortiment dopĺňa výber papierov upravených pre technológiu HP Indigo a kolekcia obálok. Fedrigoni ARENA® je kolekcia papierov vhodných pre každý grafický projekt.
Jednoduchý, ale veľmi elegantný produkt, ideálny na dizajn, tlač kníh, tlač fotografií a výrobu obalov, s vynikajúcimi výsledkami tlače všetkými technológiami (ofsetová tlač, slepotlač, horúca razba atď.).

Zistiť viac
Midori jewels & design srls

Ukážka

Midori jewels & design srls

Midori (green in Japanese) is a MADE IN ITALY design and fashion jewels project. Green | re-cycle | circular economy: these are the keywords of this project. Everything “comes to…
Zistiť viac

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára